Şirketimizi geleceğe taşıyacak insan kaynağını, şirket değerlerimize sahip, gelişim potansiyeli yüksek, esnek ve değişime pozitif katkıda bulunabilecek kişiler arasında eşit fırsat ilkesi ve şeffaf bir işe alım süreçlerimizle gerçekleştirmekteyiz.

Sürecin İşleyişi

Adayların doğru işe yerleştirilmesini sağlamak amacıyla yapılandırılan yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sürecinde insan kaynakları ve bölüm yöneticileri ortak çalışır. İnsan Kaynakları, ön değerlendirme sürecini yöneterek adayı mülakata davet eder. Adayın kurum kültürüne uygunluğu, aranan pozisyon ile adayın niteliklerinin eşleşmesi incelendikten sonra Kişilik Envanteri Testi uygulanır. Ardından adayın mesleki bilgisinin değerlendirilebilmesi için aday bölüm yöneticisi ile görüştürülür. Seçme sürecinin tamamlanmasından olumlu adayların referans kontrolü yapılır ve sonuç adaya bildirilir.

Başvuru

Başvurularınız bilgi havuzumuzda olası pozisyonlar için değerlendirilmek üzere saklanır ve gizlilik ilkeleri gereğince üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Başvurunuzun sağlıklı şekilde değerlendirilebilmesi için "Başvuru Formunda" istenilen bilgilerin eksiksiz doldurulması büyük önem taşımaktadır. Tüm bilgilerin eksiksiz doldurulması hususunda göstereceğiniz ciddiyet ve hassasiyetten ötürü şimdiden teşekkür eder, kariyerinizde ve iş hayatınızda başarılar dileriz.

**** Web sitemizdeki başvuru formunu doldurarak veya güncel özgeçmişinizi ik@erenlirubber.com adresine göndererek müracaat edebilirsiniz.